Мапа сайту


Адміністрація НПЛ


Головна


Професії


Новини


Охорона праці в НПЛ


Цивільний захист


Сторінка психолога


Педагогічна скарбничка


Виховна робота


Бібліотечно-інформаційний центр (БІЦ)


Національно-патріотичне виховання


Спортивний олімп


Методичний кабінет


Навчальний процесДень відкритих дверей:

11 травня 2018 року
ЯК ЗНАЙТИ...

счетчик посещений


Відеоматеріали НПЛСайт обласної ради


НМЦ ПТО в Дніпропетровській області


Новини Нікополя


Афіша КСКЗ ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

osvita«Pies pumpkin Fest!»

nezaleg

Учні та педагогічний колектив нашого ліцею прийняли святкову естафету та разом з іншими навчальними закладами міста взяли участь у фестивалі Pies pumpkin Fest. Для фестивалю були представлені роботи “hand-made” з природних матеріалів та гарбузів.Прикрасили експозицію «Мадам Брошкіна», «Козак Чуб», «Семен та Одарка», «Щедра господиня», «Кошик з фруктами». Надзвичайно цікавими для відвідувачів виставки стали роботи - «Карета для Попелюшки», «Мишачий дім», «Теремок», «Павучок», а наймолодші задивлялись на «Клітку з папугами» та «Годинник». Злет творчих ідей, креативу, позитивного настрою – найкраща відзнака для всіх учасників фестивалю!


Citius, Altius, Fortius!

В Нікопольському професійному ліцеї пройшов тиждень здоров’я та спорту. 7 вересня учні ліцею були запрошені на відкриті єдині уроки, присвячені спортсменам-чемпіонам Нікопольщини та Олімпійським чемпіонам незалежної України. 14 вересня відбулись змагання спритних, сильних і завзятих нашого ліцею. СПАРТАКІАДУ – 2018 запаленим Олімпійським вогнем відкрили учні професії «Електрогазозварник» Корнєєв Ілля, КМС з боксу, та Малишев Олександр, КМС з боротьби «Самбо». Директор ліцею Веретеніна Олена Олександрівна привітала усіх учасників зі спортивним святом і побажала успіхів та нових спортивних рекордів. Спортивні змагання проходили в три етапи: «Стрибки», «Біг 30 м», «Підтягування» - для хлопців та «Віджимання» - для дівчат. Із завзяттям, на любительському рівні, пройшли змагання з перетягування канату та армрестлінгу. Чекаємо на результати!З ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

nezaleg

3 вересня 2018 року Нікопольський професійний ліцей вкотре відчинив двері для майбутніх кваліфікованих робітників. До занять приступили зварювальники, слюсарі з ремонту колісних засобів, швачка, вишивальники, кравці, маляра, штукатури, лицювальники, плиточники, кухарі, офіціанти.На урочистій лінійці директор Веретеніна Олена Олександрівна відзначила грамотами досягнення учнів, призерів обласних олімпіад та Всеукраїнських конкурсів, та їх керівників. Радо вітали на єдиному першому уроці своїх учнів класні керівники та майстри в/н.

Успіхів та майбутніх звершень в новому 2018-2019 навчальному році!


pershok

До уваги першокурсників НПЛ!

27 серпня 2018р. о 10.00 відбудеться свято "День Першокурсника". Запрошуються абітурієнти, батьки та всі бажаючі.
Україна, м.Нікополь, пр.Трубників, 16.
Довiдки за телефоном (+38 0566) 68 71 46; (+38 0566) 68 67 27
E-mail: npl-42@ukr.net; E-mail: npl_42@i.ua

© Нікопольський професіний ліцей