Мапа сайту


Адміністрація НПЛ


Головна


Професії


Новини


Охорона праці в НПЛ


Цивільний захист


Сторінка психолога


Педагогічна скарбничка


Виховна робота


Бібліотечно-інформаційний центр (БІЦ)


Національно-патріотичне виховання


Спортивний олімп


Методичний кабінет


Навчальний процесДень відкритих дверей:

12 травня 2017 року
ЯК ЗНАЙТИ...

счетчик посещений


Відеоматеріали НПЛСайт обласної ради


НМЦ ПТО в Дніпропетровській області


Новини Нікополя


Афіша КСК«Зернини педагогічного досвіду»


Щорічно у методичному кабінеті Нікопольського професійного ліцею організовується виставка методичних розробок педагогічних працівників «Зернини педагогічног досвіду».На виставці представлені найкращі напрацювання, які є результатом їх плідної праці протягом атестаційного періоду. Традиційно на виставці представлені методичні посібники, розробки уроків, позакласних заходів, сценарії виховних заходів, тестові завдання для контролю знань та вмінь учнів, методичні рекомендації для виконання практичних та лабораторних робіт та різноманітний роздадковий матеріал.

Прямуємо до нових звершень!


Гаврилюк

Атестація педпрацівників

Атестація на відповідність займаній посаді з присвоєнням кваліфікаційних категорій проводиться щодо вчителів та викладачів усіх спеціальностей, а також щодо вчителів-дефектологів, методистів, вихователів, вихователів-методистів, соціальних педагогів, практичних психологів, логопедів, вчителів-логопедів, завідувачів логопедичними пунктами, педагогів-організаторів, концертмейстерів, художніх керівників, музичних керівників, інструкторів з фізкультури, праці та слухових кабінетів, які мають вищу педагогічну або іншу вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра.Атестація 2017 - заключне засідання методичної комісії

28.03.2017р. в Нікопольському професійному ліцеї відбулося відкрите заключне засідання атестаційної комісії. Свій досвід роботи презентували педагогічні працівники, які атестуються у 2017 р.

Засідання атестаційної комісії за 2016/2017 н.р.

13 жовтня 2016 року відбулося засідання атестаційної комісії, де розглядалися заяви педпрацівників про чергову атестацію. Атестуватися у 2017 р. буде 7 педпрацівників. підготовка до атестації триває.

Засідання атестаційної комісії №2 (17.02.2016)

Повістка денна:

1. Вивчення рівня навчальних досягнень учнів з предмета, що викладають педпрацівники, які атестуються.

2. Участь педпрацівників, які атестуються, у педагогічній діяльності, пов'язаній з організацією навчально-виховного процесу.

Наказ про склад атестаційно комісії
Графік засідань атестаційної комісії
Наказ про затвердження списків педагогічних працівниківУкраїна, м.Нікополь, пр.Трубників, 16.
Довiдки за телефоном (+38 05662) 2 31 70, 2 13 07.
E-mail: npl@nikopol.net

© Нікопольський професіний ліцей