Мапа сайту


Адміністрація НПЛ


Головна


Професії


Новини


Охорона праці в НПЛ


Цивільний захист


Сторінка психолога


Педагогічна скарбничка


Виховна робота


Бібліотечно-інформаційний центр (БІЦ)


Національно-патріотичне виховання


Спортивний олімп


Методичний кабінет


Навчальний процесДень відкритих дверей:

12 травня 2017 року
ЯК ЗНАЙТИ...

счетчик посещений


Відеоматеріали НПЛСайт обласної ради


НМЦ ПТО в Дніпропетровській області


Новини Нікополя


Афіша КСК


Щербак

Завідувач БІЦ

ВИПЕРАЙЛЕНКО ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА

Освіта: вища

Херсонський державний педагогічний інститут ім. Н.К.Крупської

Спеціалізація: вчитель праці та професійного навчання з обслуговуючої праці


Педагогічний стаж: 15 років


Особиста ММ:

Використання та поєднання різних форм навчання з метою диференційного оцінювання знань учнів. Розвиток умінь учнів застосовувати нову навчальну інформацію за допомогою реалізації між предметних зв’язків на уроках ПТП через творчі учнівські проекти.

Напрямки реалізації особистої мети:


• Розвиток умінь учнів застосовувати нову навчальну інформацію за допомогою міжпредметних зв’язків на уроках спецтехнології через лабораторно-практичну форму навчання, із застосуванням новітніх технологій ( створення слайдових презентацій, творчих учнівських проектів), контроль знань – тестування;
• Розвиток пізнавальної активності учнів через пошукову, дослідницьку роботу; формування свідомості кваліфікованого робітника на уроках професійно-теоретичного навчання, виховних годинах, участь в декадах профмайстерності (конкурси фахової майстерності, учнівські майстер-класи, реалізація творчих і реальних дипломних проектів);
• Систематизація та узагальнення знань учнів через рівневі тестові завдання; використання методів і прийомів, які забезпечують раціональну реалізацію мети.

РОБОТА БІЦ НПЛ

Бібліотечно-інформаційний центр (БІЦ) – структурний підрозділ ліцею, завдання якого  забезпечувати своїх користувачів сучасною  інформацією на різних носіях: від традиційних – книг, газет, журналів, до новітніх: електронних, лазерних дисків, Інтернет тощо.
Виконувати ці завдання БІЦ допомагають бібліотечний фонд, який налічує більше 22000 книг, з них підручники 7000,  диски з різноманітною інформацією та необмежений доступ до мережі Інтернет.
Користувачами центру є викладачі,  майстри виробничого навчання,учні та їх батьки.

Роль бібліотеки професійно-технічного навчального закладу у формуванні професійної компетентності робітничих кадрів


      В бібліотеці ліцею діють книжкові виставки професійної спрямованості з різними експонатами «Високий рівень професійної освіти-основний фактор формування кваліфікованого робітничого потенціалу»

      "Робітнича професія-впевнений крок у майбутнє", на яких представлені підручники навчальні посібники (допущені Міністерством освіти і науки України для професійно - технічних навчальних закладів ) за професіями, професійні журнали.
Україна, м.Нікополь, пр.Трубників, 16.
Довiдки за телефоном (+38 05662) 2 31 70, 2 13 07.
E-mail: npl@nikopol.net

© Нікопольський професіний ліцей